Najlepšie dámske hodinky Michael Kors strieborné

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Dámske hodinky značky Michael Kors so striebornou farebnou povrchovou úpravou puzdra a remienku, ktoré dosiahli v zahraničných recenziách najlepšie hodnotenie, minimálne 4 hviezdičky.

Overiť si v e-shope aktuálnu cenu a dostupnosť!

MODEL

STRUČNÝ POPIS A RECENZIE

Damske hodinky Michael kors strieborné mk3190

MK3190

Dámske hodinky MICHAEL KORS – Okrúhle púzdro z nehrdzavejúcej ocele (priemer 39 mm) v leštenej povrchovej úprave – Quartz batéria – 50 m vodotesnosť (sprchovanie) – Puzdro lemované ozdobnými kamienkami – minerálne sklíčko – maximálny obvod zápästia 17 cm

Recenzie zákazníkov:

+ vyzerajú krásne a elegantne, v noci sa ligotajú; skvelý darček pre manželku, veľmi sa jej páčia; štýlové, dizajnovo neprehnané, elegantné, bezpečne zabalené v darčekovej krabičke.

− na väčšie zápästie sú malé.

FAQ: Dá sa remienok skrátiť? Áno, články sa dajú odobrať v bežnom hodinárstve.

Zistiť aktuálnu cenu v e-shope

 Dámske hodinky Michael Kors strieborné

MK3311

Dámske hodinky MICHAEL KORS KERRY– Okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele (priemer 37 mm) v leštenej povrchovej úprave – Quartz batéria – 30 m vodotesnosť (vlhkotesné) – Puzdro lemované ozdobnými kamienkami – farba ciferníku perleťovo biela – minerálne sklíčko

Recenzie zákazníkov:

+ hodinky sú nádherné; robustné trblietavé, ale napriek tomu sa pohodlne nosia; vhodné na deň aj večer; nápadné, reakcie na hodinky sú pozitívne; štýlové a krásne; zodpovedajú cene; priateľku ako darček úplne očarili; pohodlné a perleťovo-biely ciferník je nádherný; na zápästí vyzerajú veľmi dobre.

Momentálne nedostupné

 Michael Kors dámske hodinky strieborne

MK5076

Dámske hodinky MICHAEL KORS CHRONOGRAPH – Okrúhle púzdro z nehrdzavejúcej ocele (priemer 38 mm) v leštenej povrchovej úprave – Quartz batéria – ciferník s arabskými číslicami 2/4/8/10/12 – chronograf pre dátum a s 24 hodinovým módom – 50 m vodotesnosť (sprchovanie) – minerálne sklíčko.

Recenzie zákazníkov:

+ nádherné dámske hodinky;  odporúčam tým, ktoré majú rady veľké robustné hodinky na ruke; chronograf funguje výborne, ľahko nastaviteľný; čísla sú veľké a ľahko čitateľné, oceľ vyzerá žiarivo a pekne; články sa dajú odobrať, jednoduchý a decentný dizajn; farba sa hodí ku akémukoľvek outfitu. 

Zistiť cenu v e-shope

 

MK5165

Puzdro z nehrdzavejúcej ocele s ciferníkom v striebornom prevedení – Po obvode púzdra sú osadené ozdobné kamienky – Quartz batéria-priemer 39 mm – ciferník s arabskými číslicami 2/4/8/10/12Vodotesnosť 100 m (povrchové plávanie) – Chronograf pre dátum a čas – sklíčko minerálne.

Recenzie zákazníkov:

+ pekné a elegantné hodinky; cena je primeraná kvalite, oveľa krajšie v skutočnosti ako na obrázku; pekné hodinky s dôrazom na detail; primerané zdobenie kamienkami, vhodné na deň aj večer; nie sú príliš ťažké a nevyzerajú lacno; pomerne veľké, preto by sa obvod zápästia mal brať do úvahy; atraktívne, štýlové hodinky.

Zistiť v e-shope aktuálnu cenu

 Dámske hodinky strieborné

MK5353

 MK5353 – Puzdro z nehrdzavejúcej ocele s ozdobnými kamienkami po obvode v dvoch radoch – v leštenej povrchovej úprave – Priemer 39 mm – Quartz batéria – Remienok nerezový – Vodotesnosť do 100 m (povrchové plávanie) – Chronograf – Dátum – minerálne sklíčko – módne.

Recenzie zákazníkov:

+ absolútne prenádherné hodinky; vhodné na väčšiu ruku, krásne sa ligocú na slnku, odporúčam; odoberateľné články, ľahko čitateľný ciferník; dizajn je univerzálny, môžu sa použiť na akúkoľvek príležitosť; nádherné kamienky, nad očakávania; klasické strieborné prevedenie s kamienkami vyzerá na zápästí veľmi dobre; top kvality, ako darček dobrá voľba.

Zistiť v e-shope aktuálnu cenu

 

MK5615

Dámske Hodinky MICHAEL KORS PARKER- Okrúhle púzdro z nehrdzavejúcej ocele (priemer 33 mm) v leštenej povrchovej úprave – 50 m vodotesnosť – Quartz batéria – obvod púzdra lemovaný ozdobnými kamienkami – minerálne sklíčko odolné voči škrabancom – módne.

Recenzie zákazníkov:

+ vhodný model aj na menšiu ruku; zapínanie sa ľahko používa, ale napriek tomu je bezpečné; veľmi pekný dizajn, ktorý vyzerá bezchybne na ruke; perfektný darček na Valentína, dá sa skombinovať s inými doplnkami značky Michael Kors, dostávam na ne mnoho komplimentov.

Momentálne nedostupné

Odporúčané ďalšie modely aj pre iné farby sú v článku: Dámske hodinky Michael Kors 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *