Dámske hodinky značky Daniel Wellington

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Overiť si momentálnu dostupnosť a ceny v e-shope!

MODEL

POPIS

0507DW

DANIEL WELLINGTON CLASSIC ST. MAWES

Hnedý kožený remienok, krémovo biely ciferník, na ktorom sú značky
hodín a ručičky s ružovo zlatým pozlátením; puzdro z nehrdzavejúcej
oceli, taktiež v ružovo zlatom odtieni; vodotesnosť do 30 m; analógový
pohyb pomocou quartz strojčeka;zapínanie je z nehrdzavejúcej ocele v
ružovom zlatom odtieni s vyrytým logom DW.

Momentálne nedostupné

Daniel Wellington

0508DW

DANIEL WELLINGTON SHEFFIELD

Čierny kožený náramok má hlboké švy, aby sa zdôraznil jeho objem.
Hodinky predstavujú eleganciu a obzvlášť pre náročné formálne oblečenie
sú vynikajúcou kombináciou. Dlhé ručičky a značky hodín sú v
neutrálnom ružovo zlatom tóne, ako je puzdro z nehrdzavejúcej ocele.

Módne dámske hodinky s rozmermi 36 x 6 mm.

Momentálne nedostupné

0608DW

DANIEL WELLINGTON SHEFFIELD

Čierny kožený remienok, biely ciferník s ručičkami v striebornom tóne.
Puzdro je z nehrdzavejúcej ocele s vodotesnosťou 30 metrov. Ciferník má
analógový pohyb pomocou quartz batérie. Oceľové zapínanie striebornej
farby s vyrytým logom DW. Záruka je 24 mesiacov.

Momentálne nedostupné

DW00100059

DANIEL WELLINGTON CLASSY ST MAWES

Hodinky s hnedým koženým remienkom sa už na prvý pohľad líšia od iných
tým, že v ciferníku majú namiesto číselných hodnôt hodín ozdobné zirkóny.
Farba okrúhleho puzdra je ružovo zlatá, ako aj zapínania. Sklíčko je minerálne,
aby odolalo povrchovým škrabancom. Rozmery sú 26 x 6 mm.

Pozrieť detaily v e-shope

0502DW

DANIEL WELLINGTON CLASSIC CANTERBURY

Okrúhle hodinky v tenkom ružovo zlatom puzdre s bielym ciferníkom s logom.      

Puzdro má rozmery 36 x 6 mm, sklíčko je minerálne, aby odolalo škrabancom.
Hodinky fungujú pomocou quartz batérie s analógovým ciferníkom. Remienok je textilný, pruhovaný nylonový, so zapínaním. Vodotesnosť je do 30 m, čo vo
všeobecnosti odoláva krátkodobému ponoreniu do vody, ale nie je vhodná na
plávanie.

Momentálne nedostupné

0506DW

DANIEL WELLINGTON CLASSIC SOUTHAMPTON

Tieto klasické analógové quartz hodinky značky Daniel Wellington majú krémovo biely ciferník v puzdre s ružovo zlatým pozlátením. Rozmery puzdra sú 36 x 6 mm a má tradičný kruhový dizajn týchto hodiniek. Keď pridáte do NATO remienka ružový, biely a modrý pruh, dostanete hodinky, ktoré sú zábavné, minimalistické a elegantné – to všetko súčasne.

Pozrieť detaily v e-shope

0906DW

DANIEL WELLINGTON CLASSY WINCHESTER

Módne hodinky s dvojfarebným vymeniteľným remienkom z nylonu. Menší rozmer puzdra, na menšiu ruku, a to 26 x 6 mm. Napájanie je pomocou batérie, ktorá má výdrž približne 3 roky. Vnútro ciferníka je zdobené Swarovského kryštálikmi, namiesto čísel hodín. Minútová a hodinová ručička. Elegantné a praktické dámske hodinky.

Pozrieť detaily v e-shope

Pozrieť ďalšie modely

 

Značka Daniel Wellington

Príbeh za Danielom Wellingtonom začína výletom po celom svete, kde sa zakladateľ značky Daniel Wellington, Filip Tysander, stretol so zaujímavým mužom z Britských ostrovov. Muž pôsobil dojmom džentlmena, ale zároveň bol aj uvoľnený a nenáročný. Mal dokonalý štýl a rád nosil svoje Rolexky na starom NATO remienku. Volal sa Daniel Wellington. Medzi nimi vzniklo silné priateľstvo a Tysander bol ohromený nielen jeho životnými príbehmi, ale aj jeho vkusom a nadčasovým štýlom módy. Pretp sa rozhodol po ňom pomenovať svoju kolekciu hodiniek. Tysander verí, že sa mu podarilo zachytiť trochu Daniela a jeho štýlu v hodinkách. Trend týchto hodiniek je väčší ako kedykoľvek predtým. Spoločnosť patrí medzi najrýchlejšie rastúce spoločnosti v Európe. Aj keď existuje veľa veľkých hráčov v módnom priemysle, ktoré vyrábajú podobné hodinky, ako napríklad Ralph Lauren, Gant a Brooks Brothers, cítili, že na trhu s hodinkami je ešte prázdny priestor. Niečo chýbalo. Veria, že Daniel Wellington vyplnil túto medzeru. Víziou je kombinácia klasického formálneho oblečenia s hodinkami jeho značky. Kombinácia Rolexiek na starých NATO remienkoch.

Nápad na NATO remienky

Myšlienka sa natoľko zapáčila, že sa rozhodli tento nápad začleniť do vlastnej kolekcie hodiniek. Považovali sme však za dôležité, aby hodinky boli tenké a elegantné – chceli sme čistý dizajn, bez príliš veľa extra funkcií, ktoré by ladili dobre s rôznymi vzormi a farbami klasických NATO remienkov. Po návrate z cesty sa Filip rozhodol venovať viac hodinkám, ktoré osobne miloval, alebo vedel, že ich nikdy nedokáže predať. Často sa pýtal sám seba. Boli by dobré pre Daniela? Mal by ich na sebe na pláži niektorého vzdialeného ostrova? Pomaly ale isto sa začali objavovať nové krásne hodinky. Boli tenké, rafinované a dokonale zaoblené. Boli minimalistické a nemali príliš veľa detailov. Veríme, že tradičný, ale svieži dizajn sa perfektne spája s farebným NATO remienkom a osloví takmer všetkých, ktorí majú zmysel pre klasický a nadčasový dizajn. Samotné Nato remienky sú dôležitou súčasťou hodiniek.

Remienky NATO

Remienky NATO sú inšpirované britským námorníctvom, kde potápači používajú silné nylonové popruhy na svoje mokré obleky. Aj keď boli pôvodne vyvinuté preto, že nehrdzavejú, milujeme ich vzhľad a všestrannosť. Preto sme chceli vytvoriť rad rôznych remienkov s rôznymi farbami a vzormi – ale všetky so silnou väzbou na Britské ostrovy. Sean Connery, ďalší veľký fanúšik NATO remienkov, nosil jeden taký vo filme Jamsa Bonda “Goldfinger”. Hodinky Daniel Wellington sú vhodné pre každú príležitosť. Bez ohľadu na to, či idete na nejakú akciu v obleku, alebo hráte tenis alebo sa tešíte na slnečný deň niekde vonku. Nielen to, S vymeniteľnými remienkami môžete mať každý deň v týždni iné hodinky. Daniel Wellington je švédskou spoločnosťou, ktorú v roku 2011 založil Filip Tysander. So sídlom na severe Štokholmu vo Švédsku má spoločnosť siete vo viac ako 25 krajinách. Hodinky sa vyrábajú v Číne a sú navrhnuté vo Švédsku, pričom používajú quartz strojčeky vyrobené japonskou spoločnosťou Miyota.

Remienky sa dajú zvlášť dokúpiť podľa materiálu a štýlu, ktorý práve potrebujete na konkrétnu príležitosť.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *